Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/06/2016.

Drukarz Wielkoformatowy/DTP

Kraków, małopolskie

Grupa Klonex - Krakowska Drukarnia Wielkoformatowa

Opis stanowiska pracy

GRUPA KLONEX- Krakowska Drukarnia Wielkoformatowa o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Operator maszyn- Drukarz

Oferujemy

• stałe zatrudnienie i umowę o pracę

• niezbędne narzędzia pracy,

• zatrudnienie w stabilnej firmie,

• wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.

Obowiązki

• obsługa maszyn do druku wielkoformatowego,

• kontrola jakości gotowych wyrobów,

• odpowiedni dobór mediów do druku,

• mile widziane umiejętności manualne

Wymagania

• mile widziane doświadczenie w zawodzie drukarza w drukarni wielkoformatowej,

• znajomość techniki druku wielkoformatowego,

• zmysł techniczny,

• sumienność, dokładność, odpowiedzialność

System pracy 3 zmianowy.

Specjalizujemy się w produkcji wydruków wielkoformatowych znajdujących szerokie... zastosowanie w ekspozycjach reklamowych. Kierując się potrzebami naszych klientów oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie druku, aplikacji i montażu wielkoformatowych reklam.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Produkcja , Praca Inne , Praca Logistyka , Praca Budownictwo