Opis stanowiska pracy

Drukarnia Four Colors Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku polskim od 2008 roku. Jesteśmy nowoczesną i profesjonalną firmą, która odnosi coraz większe sukcesy. Drukujemy w formacie B1 oraz B2. Silnie rozbudowany park maszynowy pozwala na wysoką wydajność a przede wszystkim elastyczność terminową.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Drukarza offsetowego

Zadania:

  • obsługa maszyn do druku offsetowego
  • nadzór nad całością procesu drukowania
  1. utrzymanie czystości i właściwego stanu technicznego maszyn
  2. terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta
  • · przestrzeganie ustalonych standardów jakości druku

Wymagania

  • min. roczne praktyczne doświadczenie na stanowisku drukarza offsetowego
  • preferowane wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wykształcenie poligraficzne)
  • zdolności mechaniczne
  • dyspozycyjność zmianowa

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, po 3 miesięcznym okresie próbnym.

Prezentacja firmy

Firma Four Colors Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku polskim od 2008... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji