Opis stanowiska pracy

Wiodący producent opakowań litych i kaszerowanych w związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukuje drukarza offsetowego, główne zadania na tym stanowisku:

-obsługa maszyn do druku offsetowego;
-nadzór nad całością procesu drukowania;
-utrzymanie czystości i właściwego stanu technicznego maszyn;
-terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta;
-przestrzeganie ustalonych standardów jakości druku.

Wymagania

- Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku drukarza offsetowego.
- Bardzo dobra znajomość obsługi maszyn offsetowych (Heidelberg SM 102-5CD, KBA 145,106,105 lub podobne, Roland ),
- Duża wiedzy dotycząca druku offsetowego,
- Dbanie o najwyższą jakość drukowanych materiałów,
- Umiejętność pracy w zespole.

W przypadku pytań : 531 831 885

Prezentacja firmy

Drukarnia opakowań

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne