Drukarz lub Pomocnik Drukarza. Wąskie flekso.

Topak Druk

05-850 Macierzysz, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

 Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się drukarnią fleksograficzną z ponad 25 letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w produkcji etykiet samoprzylepnych oraz opakowań miękkich dla przemysłu spożywczego i kosmetycznego.

Naszym głównym atutem jest przede wszystkim, zaangażowany zespół. Ważna jest dla nas pozytywna atmosfera i nieustanny rozwój, dzięki czemu pracownicy są z nami związani wiele lat.

Dojazd autobusem linii 743, a niebawem metrem do stacji Chrzanów.

Wymagania

 Czekamy na kandydatów do nauki zawodu lub o ugruntowanej wiedzy popartej wieloletnią praktyką w pracy na wąskowstęgowych maszynach fleksograficznych, posiadających doświadczenie w pracy z drukiem na różnych podłożach farbami UV i wodnymi.
 - Gotowych do pracy w systemie zadaniowym w elastycznym podejściu do czasu pracy, bezkonfliktowych i nie palących.
 - Zainteresowanych do uzyskiwania jak najlepszych wyników pracy zarówno pod względem jakości prac jak i wydajności

Prezentacja firmy

Drukarnia fleksograficzna, wąska wstęga, etykiety, zawieszki, laminaty. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji