Drukarnia -Reprezentant- Handlowiec - New Business

Drukarnia G.C.

Warszawa, 02-266, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osoby do sprzedaży usług poligraficznych, poszukiwania nowych klientów, obsługi i nadzorowania produkcji. Najchętniej z doświadczeniem, znajomością specyfiki branży. Drukarnia w Warszawie, offsetowa, cyfrowa, sitodruk, z zapleczem introligatorskim. Pracujemy od 1996 roku. Możliwa współpraca w niepełnym wymiarze czasu.

Wymagania

Znajomosć branży, doświadczenie, chęć do nauki i pracy...

Prezentacja firmy

Drukarnia offsetowa z zapleczem introligatorskim. Jesteśmy na rynku od 1... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management