Doświadczony tłumacz języka niemieckiego

Schindler Languages Services

Jasło, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

AGENCJA TŁUMACZY ZAWODOWYCH

SCHINDLER LANGUAGE SERVICES

z siedzibą w Jaśle

poszukuje

tłumacza języka niemieckiego, specjalizującego się w tłumaczeniach technicznych, prawno-ekonomicznych i marketingowych.

Wymagania

Wymagania

Uwaga:

Kryteria, które zdecydują o podjęciu współpracy będą ściśle przestrzegane. Z konieczności, nie będą rozpatrywane kandydatury osób nie spełniających poniższych warunków:

• Udokumentowane doświadczenie zawodowe. Przyszłego współpracownika poprosimy o przedstawienie nam jego najlepszych opublikowanych tłumaczeń (publikacja elektroniczna lub w formie broszury, katalogu, książki, itp. W przypadku braku publikacji należy przedstawić świadectwo pracy – praca etatowa na stanowisku tłumacza. Ewentualne dokumenty referencyjne powinny zawierać liczbę przetłumaczonych stron i okres współpracy.

• Przyszłego współpracownika poprosimy o wykazanie umiejętności nie tylko tłumaczenia, ale i redagowania tekstów – o różnorodnej tematyce i w języku docelowym.

• Rozległa wiedza ogólna, aktualna wiedza z wybranych dziedzin specjalistycznych, umiejętność wyszukiwania i potwierdzania informacji, znajomość tzw. środowisk tłumaczeniowych (najlepiej memoQ lub Trados).

• Umiejętność zachowania dobrej jakości i wydajności pracy ale także zachowania odpowiedniej jakości pod presją czasu.

Prosimy o przesłanie CV wraz z niezbędnymi dokumentami.

Prezentacja firmy

Nowoczesna agencja usług językowych założona we Wrocławiu. Z nasz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja