Dostawca pizzy (na samochód firmowy)

Pizzeria Banolli

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Krakowska sieć Restauracji Pizzerii Banolli poszukuje osoby na stanowisko

DOSTAWCY na samochód firmowy
(Kraków / ul. Karmelicka)

Jeżeli:
- posiadasz prawo jazdy kat. B (min. 2 lata)
- masz aktualną książeczkę sanitarno - epidemiologiczną (lub gotowy jesteś do jej wyrobienia)
- uczysz się/studiujesz zaocznie (warunek konieczny)
- masz zapał do pracy i wysoką kulturę osobistą
- jesteś dobrze zorganizowany

Wyślij swoje CV poprzez formularz na stronie!

My ze swojej strony oferujemy Ci:
- umowę zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenie wdrożeniowe
- pracę w młodym zespole oraz w miłej atmosferze
- czas pracy dopasowany do Twoich potrzeb

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV wraz z następującą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08. 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Działamy na rynku 20 lat, które sprawiły, iż jesteśmy liderem w s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
stała współpraca
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 300PLN - 2 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta