Doręczyciel przesyłek listowych

Polska Grupa Pocztowa S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Polska Grupa Pocztowa S.A. Oddział Łódź zatrudni doręczycieli przesyłek listowych

Zadania:

  • dostarczanie przesyłek do Klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywana pracą,
  • dokładne i terminowe rozliczanie się z przesyłek pobranych do doręczenia,

Oczekiwania:

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i uczciwość,
  • niekaralność,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,

"Koniecznie prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy niestety nie będzie rozpatrywana.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty"

Prezentacja firmy

Polska Grupa Pocztowa S.A. jest największym niezależnym operatorem poczt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta