DORĘCZYCIEL PRZESYŁEK LISTOWYCH KAT. B - Bydgoszcz

ITC Grupa - Polski HR

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

DORĘCZYCIEL PRZESYŁEK LISTOWYCH KAT. B

Obowiązki:

-Odbieranie listów z siedziby Oddziału
-Terminowe dostarczanie listów
-Rozliczanie

Oferujemy:

-Umowę cywilnoprawną
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Zwrot kosztów transportu
-Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:

-Dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku)
-Własny środek transportu (warunek konieczny)
-Wysoka kultura osobista
-Znajomość topografii miasta
-Zaświadczenie o niekaralności