Opis stanowiska pracy

Chcesz poprawić swoje życie na lepsze?

Chcesz dobrze wykorzystać swój czas?

Chcesz być niezależny finansowo i zarabiać godziwe pieniądze?

Interesuje Cię budowanie własnej marki w oparciu o sprawdzone doświadczenia innych?

Interesuje Cię rozwój osobisty i zawodowy?

Chcesz cieszyć się stałymi, wysokimi dochodami wypracowanymi długofalowo?

Interesują Cię premie i podwyżki, których wysokość będzie zależeć tylko od Ciebie, a nie Twojego szefa?

Na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, tzn., że chcesz pracować razem z nami!

Prześlij swoją aplikacje, a skontaktujemy się z Tobą i ustalimy termin spotkania rekrutacyjnego. Wykształcenie wyższe i prawo jazdy będą dodatkowym atutem, mile widziane osoby pomiędzy 22 a 50 rokiem życia.

Wymagania

Poszukujemy osób, które chcą zarabiać od 1000 euro wzwyż

Prezentacja firmy

Firma od 166 lat skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości usług dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse