Doradcy Finansowi z doświadczeniem poszukiwani

Diament Piotr Szymorek

30-244 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu i zarabiaj z nami!
Ponad 2000 naszych Doradców Klienta jest z nami od ponad dwudziestu lat.

Dołącz do zespołu profesjonalistów.
Pozyskuj Klientów, buduj z nimi długofalowe relacje i doradzaj w wyborze najlepszych rozwiązań.

Współpracuj z międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji i 20-letnim doświadczeniu na polskim rynku.
NAJWIĘKSZY DOSTAWCA DIAMENTÓW W HURCIE NA CAŁĄ EUROPĘ.TO MY ZAOPATRUJEMY WSZYSTKIE NAJWIĘKSZE SKLEPY JUBILERSKIE W POLSCE A TAKŻE MENNICE!!!

Oferujemy:
Atrakcyjny system wynagrodzeń - podstawa 6 tyś brutto!!!
Cykl wartościowych szkoleń
Wsparcie zespołu profesjonalistów
Doświadczenie w aktywnej sprzedaży
Uznanie i lojalność Klientów
Możliwość budowania kariery w międzynarodowej instytucji finansowej

Wymagania

umiejętności sprzedażowe
wykształcenie wyższe, również w trakcie realizacji, mile widziane (ekonomia, zarządzanie, finanse)
min. pół roczne doświadczenie w obsłudze Klienta w branży finansowej
wiedza na temat kredytów detalicznych i usług finansowych
znajomość lokalnego rynku
znajomość pakietu MS Office
umiejętność rozwiązywania problemów
umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Prezentacja firmy

<br/>Pomagamy w budowie i zarządzaniu prywatną zamożnością. <br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse