Doradca w Departamencie Inwestycyjnym Premium Finance Resellers

F.H.U. Focus

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
• aktywna sprzedaż produktów biznesowych
• nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi
• doradztwo i kompleksowa obsługa mikrofirm oraz Klientów zamożnych w zakresie sprzedaży produktów dedykowanych
• dokonywanie wstępnej analizy
• zapewnianie wysokiej jakości obsługi Klienta
• edukowanie Klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów modulowania portfela

Oferujemy:
• Szkolenia produktowe i sprzedażowe, jasną ścieżkę rozwoju
• Bogaty pakiet w programie prowizyjnym.
• Stabilne warunki zatrudnienia

Wymagania

Oczekujemy:
• doświadczenia w zakresie pozyskiwania i obsługi Klientów Firmowych i/lub Klientów zamożnych
• znajomości procesu sprzedaży dedykowanej do Klienta Firmowego i Zamożnego
• umiejętności oceny i weryfikacji dokumentacji finansowej firmy
• znajomości zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej
• bardzo dobrej umiejętności obsługi MS Office i Internetu
• umiejętności identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu / usługi
• zaangażowania i zorientowania na cel
• inicjatywy i samodzielności w działaniu
• wykształcenia wyższego w obszarze ekonomii
• wykształcenie wyższe w obszarze ekonomii i prawo jazdy kat. B będzie mile widziane i dodatkowo cenione.

Prezentacja firmy

Premium Finance Resellers

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Bankowość