doradca techniczny w branży chemicznej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Niepołomice/ k. Krakowa, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego Klienta, firmy z branży chemicznej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 41702
Praca stała
Lokalizacja: Niepołomice/ k. Krakowa

Zakres obowiązków:
  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów na podległym terenie (Europa)
  • udział w rozpatrywaniu zgłoszeń reklamacyjnych
  • wspieranie działu handlowego
  • rozwój i utrzymywanie doskonałych relacji biznesowych
  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • przygotowywanie raportów

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o profilu chemicznym lub z zakresu technologii tworzyw sztucznych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office

Oferta:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • praca wiąże się z licznymi wyjazdami służbowymi, również zagranicznymi
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, laptop)
  • możliwość interesującej pracy w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)