Doradca Techniczny-Technolog

Plus Kadra Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

  • realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej na powierzonym terenie
  • aktywna sprzedaż
  • pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
  • organizacja spotkań,przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • planowanie i realizacja budżetów sprzedaży
  • raportowanie wyników pracy
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne(min. średnie)
  • doświadczenie w sprzedaży produktów branży narzędziowej/technologia obróbki skrawaniem, dobór narzędzi, technolog (min 5 lat)
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • dyspozycyjność i mobilność
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera ( pakiet MS Office-MS Excel)
  • umiejętności negocjacyjne
  • motywacja do osiągania stawianych celów

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej,dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń ( podstawa+ prowizja) od osiąganych wyników
  • darmowy system szkoleń produktowych, sprzedażowych i interpersonalnych
  • możliwość awansu zawodowego
  • możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.