Doradca techniczny klienta ds. sprzedaży maszyn rolniczych

Jaskot Sp. j.

Budziszów Wielki, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Od wielu lat jesteśmy znani jako dostawca najlepszej oferty techniki rolniczej

dla profesjonalnych klientów.

  • Wynagrodzenie od 4000 do 9000 zł brutto w zależności od doświadczenia i uzyskiwanych efektów
  • Teren pracy - powiaty głogowski, górowski, Legnica, legnicki,, lubiński, polkowicki, złotoryjski

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w ugruntowanej na rynku firmie
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Narzędzia potrzebne do pracy w terenie (samochód, komputer, tablet, telefon)
  • Stały rozwój dzięki wielu szkoleniom i stałym kontakcie z najnowszymi technologiami w rolnictwie i technice
  • Miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole

Wymagania

  • Znajomość branży i maszyn rolniczych
  • Min. trzyletnie doświadczenie na stanowisku doradcy technicznego

Referencje

  • Wysoka kultura osobista i uczciwość
  • Pracowitość i pozytywne nastawienie
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie wyboru ciągników i maszyn rolniczych
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży
  • Sprzedaż maszyn z oferty firmy
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy
  • Sporządzanie raportów dotyczących wykonywanej pracy.

Prezentacja firmy

Firma JASKOT powstała w 1990 roku jako firma rodzinna.Od kilkunastu lat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Rolnictwo