Opis stanowiska pracy

Duża i dynamiczna firma należąca do czołówki rynku producentów materiałów budowlanych, laureat licznych nagród i wyróżnień branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Region: Wrocław i okolice

 Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości branży, pełnej dyspozycyjności i zaangażowania w pracę
  • predyspozycji do pracy w handlu i znajomości technik sprzedaży
  • doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze klientów
  • dobrej znajomości lokalnego rynku inwestycji budowlanych
  • dużej wiedzy technicznej i zdolności manualnych

Pracownikom oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • szkolenia i kursy w kraju i zagranicą
  • bardzo dobre warunki pracy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • niezależność w kreatywnym działaniu
  • narzędzia pracy: telefon oraz samochód służbowy

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny).

Prezentacja firmy

KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. działa na polskim rynku od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta