Doradca techniczno-handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Dbanie o dobre relacje z obecnymi klientami,
• Pozyskiwanie nowych klientów: umawianie spotkań, wizyty, ofertowanie,
• Prowadzenie prezentacji maszyn u klientów,
• Wsparcie w realizacji zamówień, dowożenie towaru do Klienta,
• Pomoc w obsłudze serwisowej,
• Reprezentowanie firmy na targach branżowych.

Od kandydatów oczekujemy:

• Znajomości zagadnień elektryczno-technicznych, mile widziane wykształcenie w tym kierunku,
• Chęci rozwoju w obszarze sprzedaży i pracy z Klientem,
• Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych,
• Elastyczności w działaniu i otwartości na nowe zadania,
• Umiejętności pracy samodzielnej oraz zespołowej,
• Zaangażowania i pozytywnego nastawienia,
• Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta,
• Stabilną pracę na pełen etat (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16),
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie), karta sportowa,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia,
• Lokalizacja biura - Białołęka (okolice Mostu Północnego),
• Obszar działania: woj. mazowieckie.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland(małpa)adecco.com

Numer referencyjny: DTH/WA2/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.