Doradca techniczno-handlowy

Agencja Headhunters

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z Klientami na terenie podległego regionu. Na powyższym stanowisku oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny, szkolenia rozwojowe, stałą pracę w zespole zróżnicowanym wiekowo, prywatną opiekę medyczną, samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, dofinansowanie do pakietów sportowych.

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z Klientami na terenie podległego regionu,
• Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie ich warunków,
• Przygotowywanie, podpisywanie i nadzór nad realizacją umów handlowych,
• Nadzór nad kompletacją dostaw i rozliczeń z Klientami,
• Promocja firmy i produktów,
• Kontrola należności Klientów z udziałem Działu Windykacji,
• Zlecanie i nadzór nad zadaniami logistycznymi w Filii,
• Opracowywanie prostych projektów technologii wykorzystania systemów firmy,
• Nadzór nad jakością obsługi Klienta.

Wymagania

Kwalifikacyjne:
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku zdobyte w firmie z branży budowlanej,
• Wykształcenie wyższe budowlane,
• Znajomość rynku inwestycji budowlanej,
• Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem,

Kompetencyjne:
• Prawo jazdy kat.B,
• Komunikatywność,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• Samodyscyplina,
• Kreatywność.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie