Doradca techniczno-handlowy

Kumibex Sp. z o.o.

Świerklaniec, 42-622, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy stanowisko pracy doradcy techniczno -handlowego w zakresie sprzedaży urządzeń strumieniowo-ściernych typu piaskarki i hydropiaskarki. W zakresie stanowiska pracy bedzie odpowiedni dobór, zaprezentowanie gamy urządzeń do najnowszej technologii piaskowania w mgle wodnej typu EcoQuip. Od kandydata oczekujemy wiedzy na temat antykorozji, przygotowania powierzchni metodą piaskowania, wiedzy na temat ścierniw i ich doboru w zakresie czyszczenia stali jak i betonu. Kandydat powinien mieć doświadczenie w sprzedaży urządzeń do czyszczenia i przygotowywania powierzchni pod środki antykorozyjne.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne lub handlowe
Preferowane automatyka , chemia, informatyka, elektronika, mechanika
Prawo jazdy kat B
Dyspozycyjność
Znajomość języka angielskiego
Znajomość zagadnień antykorozji

Prezentacja firmy

Aktualności<br/>o Firmie<br/>Aplikacja poliuretanów<br/><br/> ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
próbny 3 miesięczny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia motywacyjna
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria