Doradca Techniczno – Handlowy

DTH Selection

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest wiodący, międzynarodowy dostawca z branży klimatyzacji i chłodnictwa.

Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Dobór urządzeń będących w ofercie produktowej spółki.
  • Sporządzanie ofert techniczno – handlowych.
  • Kontakty z klientami w zakresie doradztwa technicznego oraz sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych oraz urządzeń i komponentów chłodniczych.
  • Stacjonarna obsługa klientów w oddziale.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie chłodnictwa/klimatyzacji lub pokrewne (uwzględnimy również studentów ostatnich lat).
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej lub chłodniczej.
  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Chęć rozwoju w branży urządzeń HVAC.
  • Łatwość budowania relacji interpersonalnych.

Firma Oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
  • System premiowy.
  • Wszelkie narzędzia pracy.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego (w tym zaawansowane szkolenia branżowe).
  • Wsparcie doświadczonego zespołu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach w obszar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie