DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

FHUP ABLER Sp. z o.o.

Słupsk, pomorskie

Sieć hurtowni materiałów wykończenia wnętrz FHUP „ ABLER” Sp. z o.o. poszukuje do swojego oddziału w SŁUPSKU osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów detalicznych i hurtowych
  • budowanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizowanie planów sprzedaży
  • doradztwo techniczne
  • monitorowanie rynku, działań konkurencji
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość branży wykończenia wnętrz
  • mile widziana znajomość dokumentów magazynowych i sprzedażowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.