Doradca Techniczno - Handlowy

OTTO Work Force

Mazowieckie, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Mazowieckie

OTTO POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży ciepłowniczej poszukujemy osoby na stanowisko;

Doradcy Techniczno - Handlowego.

nr ref. MAZ/DTH/10/2014

Obowiązki;

- budowanie efektywnych relacji z Klientami firmy,

- realizowanie planów sprzedażowych

- doradztwo produktowe

- pozyskiwanie nowych Klientów

- negocjacje handlowe

Wymagania

- minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość branży cieplnej i odnawialnych źródeł energii

- gotowość do częstych wyjazdów służbowych

- prawo jazdy kat. B i doświadczenie w kierowaniu samochodem

- znajomość technik sprzedaży

Oferujemy;

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus prowizja

- niezbędna narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

- możliwość rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.