Doradca techniczno - handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Lokalizacja: woj. małopolskie
Numer ref. DTH/030/MDE

Zadania:

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Pozyskiwanie nowych Klientów z obszaru B2B
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Doradztwo techniczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne premie związane z wynikami pracy
  • Samochód służbowy
  • Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny pokrywaną przez pracodawcę
  • Bezpieczeństwo i lojalność ze strony firmy
  • Szkolenia

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/ B2
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość rynku lokalnego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials