Doradca techniczno - handlowy

Inowa Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

INOWA - jesteśmy firmą działającą w sektorze odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się doborem i montażem instalacji solarnych, kotłów gazowych oraz ogniw fotowoltaicznych. Poszukujemy otwartych, zaangażowanych i ambitnych osób do współpracy.

OPIS STANOWISKA:
sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,
wybór najkorzystniejszych rozwiązań dla klienta w zakresie odnawialnych źródeł energii,
realizacja planów sprzedażowych.

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja),
niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),
bezpłatne szkolenie w zakresie sprzedawanych produktów,
wsparcie doświadczonych handlowców na każdym etapie kontaktu z klientem,
wsparcie administracyjne i organizacyjne biura firmy w zakresie umawiania spotkań z klientami,
miłą atmosferę pracy w młodym zespole.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagania

WYMAGANIA:
doświadczenie w sprzedaży w branży OZE (mile widziane),
czynne prawo jazdy kat. B,
znajomość obsługi komputera (arkusze Google),
łatwość nawiązywania kontaktów,
zaangażowanie w wykonywaną pracę,
chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w dziedzinie sprzedaży.

Prezentacja firmy

INOWA- jesteśmy firmą działającą w sektorze odnawialnych źródeł e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi