Doradca techniczno-handlowy

Eco-Dom

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku doradca techniczno-handlowy.

Zakres zadań: projektowanie konstrukcji okienno-drzwiowych oraz wykonywanie wycen, obsługa klientów w biurze, bieżące utrzymanie biura i magazynu, koordynowanie realizacji zleceń, prace pomiarowe i regulacyjne w terenie.

Wymagania

Znajomość obsługi komputera, wykształcenie min. średnie, zainteresowania techniczne, zapał i dobra organizacja pracy, prawo jazdy kat B. Mile widziani kandydaci studiujący zaocznie – istniej możliwość dostosowania godzin pracy.

Prezentacja firmy

Firma ECO-DOM zajmuje się projektowaniem, sprzedażą i montażem st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie