Doradca techniczno-handlowy

Hennlich Sp. z o.o.

Knurów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesną firmą należącą do międzynarodowej grupy i działającą w Polsce od ponad 18 lat. Naszą specjalnością są dostawy rozwiązań technicznych dla klientów przemysłowych. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • dobór rozwiązań technicznych w zakresie natrysku, nawilżania, chłodzenia, odmuchiwania elementów, transportu pneumatycznego według indywidualnych potrzeb klienta,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
  • aktywne uczestniczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek,
  • wizyty u klientów z branży automotive, hutniczej, spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej przemysłu morskiego, itp.,
  • współpraca z zespołem handlowym przy realizacji projektów;

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość języka angielskiego (w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację i zrozumienie dokumentacji technicznej),
  • samodzielność w pracy, zaangażowanie, elastyczność, umiejętność współdziałania w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wiedza z zakresu pneumatyki i mechaniki płynów będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia zagraniczne,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • samochód służbowy,
  • telefon i laptop służbowy,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz ubezpieczenia na życie,
  • dodatki w postaci: bonów świątecznych, kart typu Multisport, udziału w imprezach integracyjnych, etc.

CV prosimy o przesyłać za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy do różnych ga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive