Doradca Techniczno Handlowy

Norter Sp. j.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Region: Śląsk
Osoba pracująca na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• sprzedaż narzędzi i innych art. technicznych na rynku przemysłowym
• aktywne pozyskiwanie klientów
• prowadzenie rozmów handlowych ze zróżnicowanym profilem klienta (od kadry zarządzającej po operatorów maszyn)
• opracowywanie ofert handlowych
• analiza rynku i działań konkurencji
Wymagania:
Oczekujemy:
• minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży
• wykształcenie min średnie techniczne
• doświadczenia w sprzedaży maszyn lub narzędzi będzie dodatkowym atutem
• umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
• umiejętności oceny potencjału zakupowego klientów
• dobrej organizacji czasu pracy
• mobilności i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
• znajomości obsługi komputera
• prawa jazdy kategorii B
Oferujemy:
• umowę o pracę od początku zatrudnienia
• atrakcyjną podstawę wynagrodzenia
• motywujący system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie, umożliwiającej rozwój zawodowy
• narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

Prezentacja firmy

Firma NORTER Spółka Jawna koncentruje swoją działalność wokół obs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi