Doradca techniczno-handlowy

HR Bank

Katowice / Wrocław, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie nowych i utrzymanie stałych klientów
  • realizacja założonych budżetów sprzedaży na podległym terenie
  • bezpośrednia obsługa klientów
  • budowanie wizerunku firmy na rynku
  • udział w targach branżowych
  • raportowanie przebiegu i wyników pracy

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne ( budowa maszyn, automatyka i robotyka)
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży, doradztwie - obrabiarki, frezarki, szlifierki
  • prawo jazdy kat. B, obsługa komputera
  • dobra znajomość jęz. niemieckiego- warunek konieczny
  • wysokie kompetencje interpersonalne pozwalające na budowanie i utrzymywanie trwałych, pozytywnych relacji z Klientami
  • dyspozycyjność pozwalająca na odbycie częstych wyjazdów służbowych
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe dopełnione atrakcyjnym systemem premiowym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia w Szwajcarii
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Doradztwo personalne HR Bank, specjalizuje się w rekrutacji pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Inżynieria, Praca Doradztwo / Konsulting