DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Adexbud s.c.

Jawiszowice, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

1. Sumienne wykonywanie zadań na zajmowanym stanowisku, zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami,a w szczególności:
- sprzedaży produktów Firmy,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej dla klientów,
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami ,
- wsparcie techniczne,
- ustalanie szczegółowych warunków współpracy i nadzorowanie jej prawidłowego przebiegu,
- zbieranie, analizowanie i przekazywanie swojemu przełożonemu odpowiednich informacji na temat sytuacji klientów i konkurencji ,
- sumienne rozliczanie się finansowe z klientem i z działem sprzedaży,

Wymagania

-komunikatywność,
-łatwość w nawiązywaniu kontaktu,
-dyspozycyjność,
-mile widziane doświadczenie w branży budowlano-handlowej,
-prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma ADEXBUD powstała w 2000r. jako firma rodzinna. W przeciągu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie