Doradca techniczno-handlowy

Eko-On

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Eko-On z siedzibą w Krakowie.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w branży odnawialnych źródeł energii. Wraz ze stałym rozwojem i poszerzaniem naszej kadry specjalistów w dziedzinie OZE poszukujemy doradców techniczno-handlowych na terenie województwa opolskiego, świętokrzyskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, którzy po merytorycznym i praktycznym przeszkoleniu odpowiedzialni będą za pozyskiwanie i obsługę nowych klientów w wyznaczonym terenie.

Oferujemy:
- pakiet szkoleń
- wysokie prowizje od sprzedaży
- wsparcie na każdym etapie pracy
- niezbędne materiały
- możliwość rozwoju (możliwość zbudowania własnej grupy sprzedażowej)
- samochód, telefon, laptop służbowy (po 3 miesięcznym okresie próbnym)
- pracę w młodym, zgranym zespole

Od kandydatów oczekujemy:
- min. średniego wykształcenia
- doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
- wysokiej kultury osobistej
- doskonałej organizacji czasu pracy
- dyspozycyjności
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- zaangażowania i motywacji do pracy
- gotowości do samodzielnej pracy w terenie
- prawo jazdy kat. B i własny samochód
- znajomość branży kolektorów słonecznych/elektrowni fotowoltaicznych/pomp ciepła będzie dodatkowym atutem

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży odnawialnych źródeł energii. S... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 900PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi