Doradca techniczno-handlowy

BASE Group

Gdańsk, pomorskie

BASE Group

Od: BASE Group
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

• Zbudowanie oraz wdrożenie strategii zwiększającej sprzedaż na polskim rynku w branży przemysłowej

• Pełna obsługa handlowa klienta krajowego

• Obsługa bazy zapytań ofertowych, ofert, zamówień, faktur

• Organizacja i przeprowadzenie wizyt u klientów

Oferujemy:

• Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie

• Kontakt z nowoczesną technologią

• Rozwój zawodowy

• Premiowanie za efektywność

• Możliwość dołączenie do programu sportowego MultiSport

• Dodatkowe ubezpieczenie pracownicze

• Pakiet medyczny

• Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży metalowej

• Wykształcenie wyższe techniczne(preferowane kierunki to Mechanika, Budowa Maszyn, Spawalnictwo)

• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne- tworzenie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami

• Umiejętność planowania, pracy w zespole oraz pod presją czasu

• Przedsiębiorczość oraz zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

• Samodzielność

• Prawo jazdy kat. B

• Dobra znajomość języka angielskiego

BASE Group