Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/07/2016.

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY/Przedstawiciel Handlowy/ Sprzedawca

Bielsko-Biała (Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Kęty, Oświęcim, Andrychów, Żywiec, Skoczów, Cieszyn), śląskie

DioCom sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamiczną rozbudową struktur dystrybucyjnych firma DioCom sp. z o.o poszukuje osób na stanowisko DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY.

Zakres obowiązków:

  • obsługa procesu sprzedaży wg obowiązujących standardów i procedur
  • doradztwo techniczne i dobór optymalnych rozwiązań technicznych w zakresie oferowanych produktów
  • dbałość o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi
  • udział w targach branżowych

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie w branży nowych technologii
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenia lub umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, komputer)
  • osobisty asystent zapewniający stałe zlecenia
  • program profesjonalnych szkoleń i pomoc wdrożeniową

Prezentacja firmy

Centrale telefoniczne oraz sprzęt teleinformatyczny

Nasza oferta obejmuje... usługi w zakresie projektowania, konfiguracji, montażu i uruchamiania central telefonicznych oraz sieci strukturalnych. Posiadane przez nas doświadczenie, pozwala nam na dokładną analizę potrzeb naszych klientów i dobranie właściwego rozwiązania.

Stawiamy duży nacisk na integrację i kompleksowość proponowanych rozwiązań, czego wynikiem jest funkcjonalność, efektywność oraz minimalizacja kosztów instalacji.

Współpracujemy z firmami takimi jak: LG-Ericsson, Platan, Slican, Panasonic, gwarantującymi niezawodność swoich produktów.

Posiadamy w ofercie duży wybór telefonów stacjonarnych - systemowych oraz bezprzewodowych.

Decydując się na współpracę z nami mogą Państwo liczyć na rzetelne doradztwo w fazie projektowania, fachową instalację, szkolenie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Działalność naszej firmy obejmuje zarówno klientów indywidualnych jak również małe i duże przedsiębiorstwa.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż detaliczna / Handel , Praca Inżynieria , Praca Praca dla studentów