Doradca techniczno-handlowy - Praca dla inżyniera

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, przedstawiciela na rynku polskim z branży przemysłowej poszukujemy osoby na ww. stanowisko pracy.

Obowiązki pracownika:

  • nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami
  • zarządzanie wybraną grupą asortymentową firmy
  • współpraca z handlowcami mobilnymi
  • prowadzenie działań promocyjnych i marketingowych
  • doradztwo techniczne oraz prowadzenie szkoleń
  • raportowanie
  • uczestnictwo w targach branżowych
  • rozwój sieci dealerskiej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym)
  • doświadczenie w handlu w branży technicznej (mile widziane)
  • wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność - gotowość do częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi pakietu MS Office

Firma oferuje:

  • szkolenia produktowe
  • przygotowanie do pracy w terenie
  • praca w przyjaznej, sprzyjającej efektywnym działaniom atmosferze
  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę na pełny etat
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • motywacyjny system wynagrodzenia

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV.

Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Prezentacja firmy

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi