Doradca techniczno-handlowy / Handlowiec

POLTEL

Łódź, 92-403, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś gotów:
Aktywnie zdobywać klientów
Rozwijać dynamicznie sprzedaż
Przygotowywać oferty handlowe i prowadzić negocjacje na różnych szczeblach
Osiągać sukcesy wytrwałą pracą

Oferujemy:
Umowę o pracę w renomowanej firmie
Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
Niezbędne narzędzia pracy
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Firmie o ugruntowanej pozycji
Współudział w tworzeniu marki

Wymagania

Doświadczenie min. 2 lata w sprzedaży do klienta biznesowego produktów technicznych (preferowane)
Umiejętność prowadzenia rozmów z osobami na różnych szczeblach zarządzania w firmie
Zapał do pracy i wytrwałość
Optymizm i wiarę w siebie
Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
Wykształcenie preferowane wyższe techniczne
Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Krótka informacja o firmie:<br/><br/><br/>Firma POLTEL – dostawca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi