Opis stanowiska pracy

Do Działu Nowoczesnych Technologii Druku 3D szukamy młodej, energicznej osoby - najlepiej studenta ostatniego roku - do kontaktu z Klientem, prowadzenia sprzedaży, doradztwa technicznego dla Klienta oraz prac wspomagających Dział Druku 3D.

Do Twoich zadań będzie należeć:
budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz pozyskiwanie nowych kontaktów, doradztwo techniczne w zakresie oferowanych drukarek 3D i usług druku 3D, przygotowywanie ofert, udział w negocjacjach, koordynacja procesu sprzedażowego, kreowanie wizerunku firmy, w tym poprzez portale społecznościowe.

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po stażu/praktyce oraz atrakcyjny system premiowy, elastyczność i dużą swobodę działania, do dyspozycji samochód, telefon oraz komputer służbowy, udział w targach i szkoleniach branżowych.

Wymagania

Aplikuj - jeśli masz na ukończeniu wykształcenie wyższe (techniczne, handlowe, inne), jesteś samodzielny i dobrze organizujesz czas swojej pracy, jednocześnie posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, jesteś otwarty, łatwo nawiązujesz kontakty, interesujesz się nowoczesnymi technologiami, posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą z branży IT. Produkujemy op... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting