Doradca techniczno-handlowy - branża HVAC

SMART Consulting

52-316 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego SMART Recruitment wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11926, to nowe spojrzenie na procesy rekrutacji i doboru pracowników. W swojej ofercie ma procesy rekrutacji dopasowane do potrzeb klientów. Specjalizuje się w obszarach rekrutacji stałych na stanowiska specjalistyczne i managerskie.

Dla naszego Klienta – dystrybutora urządzeń HVAC – poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko

Doradca Techniczno-Handlowy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę o pracę,

- niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer,

- szkolenia handlowe oraz techniczno-produktowe.

Główne zadania na tym stanowisku:

- aktywne monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji powstających w regionie województwa dolnośląskiego (ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia) i województwa opolskiego,

- doradztwo techniczne w zakresie wykorzystywania produktów firmy poprzez współpracę z generalnymi wykonawcami, inspektorami nadzoru budowlanego, instalatorami, a także biurami projektowymi,

- pozyskiwanie nowych klientów w postaci punktów sprzedaży i dystrybutorów, instalatorów, generalnych wykonawców oraz biur projektowych,

- wypełnianie działań operacyjnych powierzanych przez przełożonych,

- ocena poprawności i kompletności projektów wykonywanych przez biura projektowe,

- monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji,

- realizowanie planów sprzedażowych.

Wymagania

- 2-3 lata doświadczenia w pracy w branży HVAC,

- znajomość procesu inwestycyjnego,

- wiedza techniczna pozwalająca na sprzedaż konsultacyjną produktów technicznych,

-umiejętność dokonywania obliczeń w celu doboru urządzeń oraz wsparcia procesu tworzenia oferty/projektu,

- znajomość programu AutoCAD,

- prawo jazdy kat. B,

- umiejętności organizacyjne,

- zmysł sprzedażowy,

- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Prezentacja firmy

Agencja doradztwa personalnego SMART Recruitment wpisana do rejestru pod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Obsługa klienta