Doradca techniczno- handlowy (branża budowlana)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Warszawa, dolnośląskie

Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z branży budowlanej, poszukujemy Doradcy techniczno- handlowego.

Zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż i realizacja celów na powierzonym terenie (dolna część woj. lubuskiego i górna część woj. dolnośląskiego)
  • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku budowlanym, w sektorze inwestycji, wykonawców
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z istniejącymi klientami- sieci dystrybucyjne
  • Wsparcie techniczne dla klientów, przeprowadzanie szkoleń produktowych, prowadzenie procesu reklamacji

WYMAGANIA
  • ok. 2- letnie doświadczenie w dziale w branży budowlanej (preferowany segment systemów dociepleń)
  • Znajomość i sieć kontaktów rynku dystrybucyjnego i wykonawców
  • Preferowane wykształcenie budowlane
  • Zorientowanie na osiąganie celów
  • Samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • Zaangażowanie w pracę

KORZYŚCI
  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciągle rozwijającej się
  • Kompleksowe wdrożenie w stanowisko oraz szkolenie produktowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy- również do użytku prywatnego)
  • Karta multisport
  • Umowa o pracę

Numer referencyjny: 4-13-41540/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.