Doradca Sprzedaży TOP SECRET Gdańsk Matarnia

ToP Secret

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

apraszamy do podjęcie współpracy z jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm odzieżowych, posiadającej blisko 600 punktów sprzedażowych na terenie Polski i innych krajów Europy.

Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.

Aktualnie chcielibyśmy zaprosić cię do naszego zespołu na stanowisku Doradca sprzedaży w Gdańsku

ako Doradca sprzedaży będziesz wraz z nami uczestniczył w
- obsłudze klienta
- aktywnej sprzedaży naszych produktów
- budowaniu pozytywnego wizerunku marki

Czekamy właśnie na Ciebie jeżeli posiadasz:
- łatwość nawiązywania kontaktów i chęć pracy z ludźmi
- dyspozycyjność (praca również w weekendy)
- motywacja do pracy

W zamian chcemy zaoferować Ci:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym
- kontakt ze światem mody w przyjaznej atmosferze
- niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie