Doradca Serwisowy

Jobfinder

Warszawa, mazowieckie

Mazda jest inna niż pozostali producenci samochodów. To dlatego, że w przeszłości stawiła czoło tak wielu wyzwaniom. To dlatego, ze ludzie pracujący w Maździe inaczej widzą otaczający świat. Tam, gdzie inni podążają za konwencjami, Mazda stara się je przełamywać, wierząc, że to najlepsza droga, by ulepszać świat.

Dla autoryzowanego Dealera marki MAZDA w Warszawie- Ursynów, firmy Bołtowicz Sp.j., w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie z przyjętą przez markę Mazda procedurą serwisowania (umówienie i przyjęcie Klienta w serwisie, kosztorysowanie napraw, nadzorowanie przebiegu naprawy, rozliczanie zleceń serwisowych),
  • Opieka nad przyjętymi do serwisu samochodami,
  • Bieżące wsparcie telefoniczne Klienta przy zgłaszanych problemach technicznych,
  • Umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji z Klientami,
  • Wytrwałość i zaangażowanie w dążeniu do celu i realizacji planów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • Znajomość technologii napraw pojazdów i budowy samochodów będzie atutem,
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Wysokie zdolności interpersonalne i pozytywne nastawienie na potrzeby klienta,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
Jobfinder
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą aplikuj.