Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.
Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. – jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci Dealerskich
w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Serwisowy

Od: Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rybnik

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne),
  • doświadczenie na stanowisku doradcy serwisowego,
  • znajomości i umiejętności doboru samochodowych części zamiennych,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych z Klientem,
  • umiejętności tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta,
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych,
  • gotowości do aktualizacji i poszerzania wiedzy,
  • dyspozycyjności,
  • znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:

  • bezpośrednia obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami,
  • efektywne wykorzystanie możliwości technicznych i przerobowych serwisu,
  • wystawianie dokumentów sprzedaży usług,
  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych,
  • aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży usług i część zamiennych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • pakiet socjalny.

Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV za pomocą opcji „Aplikuj”