Doradca rynku Nieruchomości

MT Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków Doradcy będzie należało:

- pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości

- kompleksowa obsługa transakcji

- osobisty i telefoniczny kontakt z klientem

- dbanie o długoterminowe relacje z klientami i o wizerunek firmy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia na rynku nieruchomości i/lub na rynku finansowym – mile widziane

- profesjonalizmu w działaniu

- zaangażowania

- znajomości lokalnego rynku nieruchomości

Wybranym kandydatom oferujemy:

- najwyższe prowizje na rynku

- pakiet szkoleń

- wsparcie licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami

- biuro w atrakcyjnej lokalizacji

- niezbędne narzędzia pracy

- możliwość awansu na kierownika regionu i prowadzenie własnego biura

Jeżeli jesteś osobą ambitną, lubiącą wyzwania i chcesz kierować ludźmi to ta oferta jest dla Ciebie.

Prezentacja firmy

Ranczo Biuro Nieruchomości jest firmą zajmującą się kompleksową o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena