Doradca podatkowy - Tax Advisor

Orienta Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta, firmy świadczącej usługi rachunkowe, podatkowe i prawne, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Doradca podatkowy - Tax Advisor

Zakres obowiązków:
- Analiza oraz opiniowanie umów z klientami pod kątem zgodności z prawem podatkowym
- Kontrola prawidłowości rozliczeń podatkowych
- Doradztwo w zakresie zobowiązań podatkowych
- Udzielanie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych
- Sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych
- Udzielanie porad, opinii i wyjaśnień oraz prowadzenie rozliczeń innych niż podatki, takich jak należności publicznoprawne (np. składki ZUS, ubezpieczenie zdrowotne)
- Doradztwo w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego, doradztwo i reprezentowanie klientów w zakresie obowiązków wynikających z prawa celnego

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe ekonomiczne
- Praktyczna znajomość przepisów finansowo-księgowych, prawa podatkowego
- Doświadczenie w księgowości
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka włoskiego mile widziana)
- Samodzielność w realizacji powierzonych zleceń i odpowiedzialność za ich wykonanie
- Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
- Dobra organizacja pracy
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Możliwość rozwoju kariery zawodowej
- Miłą atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.