Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży finansowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

doradca personal banking

Nr ref.: 25372
Praca stała
Lokalizacja: Giżycko

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż produktów i usług bankowych
  • budowanie i utrzymywania długofalowych relacji z Klientami
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku, poprzez formę i sposób obsługi Klientów
  • prowadzenie aktywnych i różnorodnych działań marketingowych wspomagających proces sprzedaży

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne
  • doświadczenia w pracy w bankowości
  • znajomość zagadnień związanych z funduszami inwestycyjnymi
  • znajomości produktów i usług bankowych dla Klientów zamożnych

Oferta:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • dwuskładnikowy system wynagradzania
  • pakiet socjalny
  • bogaty pakiet szkoleń

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)