Doradca/Opiekun Klienta Detalicznego/Sosnowiec

Firma Aquarius

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja PKO BP poszukuje kandydatów do pracy z Sosnowca i okolic na stanowisko Doradcy/Opiekuna Klienta Detalicznego.

Zakres obowiązków:

• Aktywna sprzedaż produktów bankowych w obszarze klientów detalicznych, w tym z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej
• Aktywne pozyskiwanie klientów oraz poszerzanie zakresu dotychczasowej współpracy z klientami
• Doradztwo w wyborze nowego produktu oraz w sprawach związanych z bieżącą obsługą
• Obsługa kasowo – dysponencka
• Przestrzeganie procedur i standardów
• Kształtowanie pozytywnego wizerunku banku.

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wyższe (lub średnie z minimum rocznym doświadczeniem na takim samym lub podobnym stanowisku)
• Podstawowa znajomość produktów bankowych, ubezpieczeń oraz dostępnych instrumentów finansowych
• Znajomość technik sprzedaży
• Biegła znajomość obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem pakietu MS Office
• Biegła znajomość obsługi kont e-mail
• Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji oraz umiejętność pracy pod presją czasu
• Orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacja do pracy
• Komunikatywność

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełny etat
• Atrakcyjny system wynagrodzeń (stała podstawa, wysokie prowizje)
• Perspektywę rozwoju zawodowego
• Profesjonalny system szkoleń oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t. j. z dnia 17 czerwca 2002r., Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Agencja Pekao

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość