Doradca Nieruchomości

PL Anna Stanio

Warszawa , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Warszawa Wola

Praca jako Doradca Nieruchomości w naszej firmie to niepowtarzalna okazja na rozwój zawodowy w branży nieruchomości pod okiem doświadczonych specjalistów. To możliwość pracy wśród profesjonalistów.

Kierując się wartościami firmy poszukujemy osób odpowiedzialnych, komunikatywnych, i sumiennych. Jeśli chcesz związać się z branżą nieruchomości na dłużej- DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • kompleksową obsługę klientów w zakresie obrotu nieruchomościami

  • prezentowanie nieruchomości

  • pozyskiwanie ofert

  • tworzenie i utrzymywanie bazy danych

  • analizowanie potrzeb klientów oraz pomoc w załatwianiu formalności

  • czynne uczestnictwo w negocjacjach i finalizowanie transakcji

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe: wysokie wynagrodzenie podstawowe + motywujący system premiowy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • pracę w zgranym i energicznym zespole

  • pakiet profesjonalnych szkoleń oraz wsparcie doświadczonej kadry menadżerskiej

  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy (tablet, telefon, aparat fotograficzny)

Wymagania

 Od kandydatów oczekujemy:

  • zainteresowania rynkiem nieruchomości

  • umiejętności obsługi komputera

  • wysokiej kultury osobistej

  • zaangażowania w powierzone zadania

  • samodzielności w działaniu

  • motywacji do pracy

  • mile widziane doświadczenie handlowe

NIE WYMAGAMY PROWADZENIA WŁASNEJ DZIAŁALNOSCI GOSPODARCZEJ.

ZAPEWNIAMY PODSTAWĘ WYNAGRODZENIA.

Prezentacja firmy

Od ponad 15 lat działalności na rynku, zapewniamy profesjonalną obsługę ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena