Doradca Leasingowy - kanał vendorski (Ostrołęka, Siedlce)

HRK S.A.

Ostrołęka, Siedlce, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, spółki leasingowej o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko Doradcy Leasingowego w kanale vendorskim. Miejscem pracy jest teren Ciechanowa - Ostrołęki lub Siedlec.

Doradca Leasingowy - kanał vendorski (Ostrołęka, Siedlce)Miejsce pracy: Ostrołęka, Siedlce

Zadania:

  • Zarządzanie kanałem dystrybucji poprzez inicjowanie współpracy z dealerami, importerami i producentami pojazdów, maszyn i urządzeń w regionie;
  • Aktywna sprzedaż produktów finansowych spółki;
  • Obsługa całości procesu leasingu wraz z działaniami posprzedażowymi;
  • Negocjacje i rozwój współpracy z klientami;
  • Prowadzenie szkoleń produktowych, prezentacji i akcji promocyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w aktywnej sprzedaży produktów lub usług - szczególnie mile widziane doświadczenie w obszarze branży finansowej, transportowej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej lub FMCG;
  • Znajomość lokalnego rynku biznesowego;
  • Orientacja na cale, jakość i profesjonalizm w relacjach z klientami;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne;
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą;
  • Wynagrodzenie stałe i atrakcyjny system prowizyjny;
  • Narzędzia pracy (biuro, samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop);
  • Szkolenia;
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa);
  • Możliwość budowania ścieżki rozwoju zawodowego w ramach grupy kapitałowej międzynarodowego banku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.