Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydata na stanowisko Doradcy Kredytowego do Biura Kredytowego w Jastrzębiu-Zdroju. Do zadań pracownika należeć będzie sprzedaż produktów kredytowych z oferty biura.
Oferujemy:
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od sprzedaży
-miłą atmosferę w pracy i możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie. W cv prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- doświadczenie w pracy z klientem na stanowiskach sprzedażowych
- dobra obsługa komputera
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży kredytów detalicznych

Prezentacja firmy

Jesteśmy biurem kredytowym działającym od 2010r. Specjalizujemy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 300PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Bankowość