Doradca Kredytowy - Open Finance S.A.

4Sure

Bielsko-Biała, Cieszyn, Pszczyna, Żywiec, Wisła, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Praca dla lidera rynku nieruchomości i finansów,
- Wysokie zarobki - atrakcyjny system prowizyjny,
- Możliwość uczenia się od twórców doradztwa finansowego w Polsce,
- Pakiety atrakcyjnych szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy,
- Kompleksowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
- Poznanie skutecznych standardów obsługi klienta,
- Świadczenia pozapłacowe: telefon, laptop, prywatna opieka medyczna.

Wymagania

- Wysokie zdolności interpersonalne,
- Umiejętność budowania relacji z klientami,
- Wykształcenie wyższe lub 4-5 rok studiów w trybie niestacjonarnym,
- Analityczne myślenie,
- Doświadczenie i zamiłowanie do sprzedaży,
- Przedsiębiorczość,
- Doświadczenie w doradztwie finansowym będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

OPEN FINANCE
Największe Pośrednictwo Finansowe w Polsce.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość