Opis stanowiska pracy

Firma KRATEX Krata Piotr to Polski Producent Parapetów drzwi PVC i aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z opisem firmy na www.kratex.net

DORADCA KLINETA

Opis stanowiska:
• Bieżąca realizacja planów sprzedaży
• Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
• Wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
• Monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji
• Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą
Wymagania:
• Zaangażowanie i determinacja w działaniu oraz silne nastawienie na realizację celu – warunek konieczny
• Znajomość branży budowlanej , stolarki okiennej
• Umiejętności interpersonalne, kreatywność, systematyczność
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność
• Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
• Wykształcenie minimum średnie
• Pozytywne nastawieni,

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w dynamicznym zespole
• Wynagrodzenie w systemie premiowym (podstawę + premię)
• Narzędzia pracy – samochód, telefon służbowy, laptop
Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz aktualne zdjęcie, prosimy przesłać na adres mailowy z dopiskiem DK/01

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez KRATEX Piotr Krata z siedzibą przy ul. Henrykowskiej 22D w Zduńskiej Woli dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkcji parapety oraz drzwi zewnętrzne z PVC or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi