Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

Doradca klienta

Od: Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna obsługa Klienta,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientami,
  • Udzielanie informacji oraz sprzedaż produktów ubezpieczeniowych,
  • Administrowanie elektronicznej i papierowej dokumentacji ubezpieczeniowej,
  • Wsparcie pracowników agencji i oddziałów w zakresie produktowym i systemowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (zdana matura),
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • Wiedza z zakresu ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych,
  • Doświadczenie w pracy w call center w Towarzystwie Ubezpieczeniowym,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Multiagencji,
  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność i samodzielność,
  • Niekaralność.

Oferujemy:

  • Uzyskanie licencji KNF,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Atrakcyjny Pakiet benefit: prywatna opieka medyczna, zniżki na bilety do kina, teatru.
  • Praca od poniedziałku do piątku w trybie zmianowym (godz. 8:00 -16:00;10:00- 18:00).
  • Możliwość uczestnictwa i współtworzenia osiągnięć oraz sukcesów firmy,
  • Indywidualne, niekorporacyjne podejście do Ciebie i Twojej pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami